Info |
Data |
Rūšis |
Savivaldybė / Tiksli stebėjimo vieta |
Stebėtojai |
Skaičius |
Fazė |
|
2024-04-17
|
Kukutis (Upupa epops)
|
Vilkaviškio r.sav. / Bartninkai |
Marija A.
|
2 |
G1 |
|
2024-04-17
|
Tulžys (Alcedo atthis)
|
Kalvarijos sav. / ež.Janavas |
Marija A.
|
2 |
G1 |
|
2024-04-17
|
Gulbė nebylė (Cygnus olor)
|
Kalvarijos sav. / ež.Janavas |
Marija A.
|
2 |
G3 |
|
2024-04-17
|
Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus)
|
Kalvarijos sav. / ež.Janavas |
Marija A.
|
2 |
G3 |
|
2024-04-17
|
Didysis baltasis garnys (Ardea alba)
|
Kalvarijos sav. / ež.Janavas |
Marija A.
|
2 |
G1 |
|
2024-04-17
|
Pilkasis garnys (Ardea cinerea)
|
Kalvarijos sav. / ež.Janavas |
Marija A.
|
2 |
G1 |
|
2024-04-17
|
Kurapka (Perdix perdix)
|
Kalvarijos sav. / ež.Janavas |
Marija A.
|
5 |
G1 |
|
2024-04-17
|
Remeza (Remiz pendulinus)
|
Kalvarijos sav. / ež.Janavas |
Marija A.
|
1+1 |
G1, G3 |
|
2024-04-17
|
Didysis baublys (Botaurus stellaris)
|
Kalvarijos sav. / ež.Janavas |
Marija A.
|
1+1 |
G1, G3 |
|
2024-04-17
|
Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides)
|
Kalvarijos sav. / ež.Janavas |
Marija A.
|
2+1+1 |
G1 |
|
2024-04-17
|
Stepinė lingė (Circus macrourus)
|
Šilutės r.sav. / Uostadvaris / Prie bokštelio |
Vytautas E.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-17
|
Pievinė lingė (Circus pygargus)
|
Kėdainių r.sav. / Šukioniai / Linkavos up. |
Aurelijus N.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-17
|
Rudakaklė berniklė (Branta ruficollis)
|
Šilutės r.sav. / Rupkalviai |
Vytautas E.
|
2 |
PM3 |
|
2024-04-17
|
Dryžagalvė kryklė (Spatula querquedula)
|
Šilutės r.sav. / Užpelkiai / Užlieti laukai |
Robertas A.
|
2+2 |
G2 |
|
2024-04-17
|
Gaidukas (Calidris pugnax)
|
Šilutės r.sav. / Užpelkiai / Užlieti laukai |
Robertas A.
|
200+ |
PM2 |
|
2024-04-17
|
Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia)
|
Šilutės r.sav. / Veržininkai / Lauko bala |
Robertas A.
|
4 |
SPM2 |
|
2024-04-17
|
Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus)
|
Šilutės r.sav. / Domaičiai / Laukai aplink |
Robertas A.
|
1 |
|
|
2024-04-17
|
Pilkoji starta (Emberiza calandra)
|
Šilutės r.sav. / Domaičiai / Laukai aplink |
Robertas A.
|
1 |
G2 |
|
2024-04-17
|
Paprastasis pelėsakalis (Falco tinnunculus)
|
Šilutės r.sav. / Juknaičiai / Laukai aplink |
Robertas A.
|
1 |
|
|
2024-04-17
|
Naminis žvirblis (Passer domesticus)
|
Šilutės r.sav. / Leitgiriai |
Robertas A.
|
1+ |
L |
|
2024-04-17
|
Rudasis peslys (Milvus milvus)
|
Šilutės r.sav. / Kanteriškiai / Laukai aplink |
Robertas A.
|
1 |
|
|
2024-04-17
|
Paprastasis kūltupys (Oenanthe oenanthe)
|
Šilutės r.sav. / Kūlynai / Laukai aplink |
Robertas A.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-17
|
Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia)
|
Šilutės r.sav. / Kūlynai / Miškas |
Robertas A.
|
5 |
SPM2 |
|
2024-04-17
|
Rudasis peslys (Milvus milvus)
|
Šilutės r.sav. / Kūlynai / Miškas |
Robertas A.
|
1+ |
G2 |
|
2024-04-17
|
Pilkoji gervė (Grus grus)
|
Šilutės r.sav. / Kūlynai / Laukai aplink |
Robertas A.
|
16 |
PM2, PM3 |
|
2024-04-17
|
Didžioji kuolinga (Numenius arquata)
|
Šilutės r.sav. / Sausgalviai / Laukai aplink |
Robertas A.
|
37+ |
PM2 |
|
2024-04-17
|
Gaidukas (Calidris pugnax)
|
Šilutės r.sav. / Tatamiškiai / Užlieti laukai |
Robertas A.
|
300+ |
PM2 |
|
2024-04-17
|
Mažasis kiras (Hydrocoloeus minutus)
|
Šilutės r.sav. / Tatamiškiai / Užlieti laukai |
Robertas A.
|
8 |
PM1, PM2 |
|
2024-04-17
|
Geltonoji kielė (Motacilla flava)
|
Šilutės r.sav. / Tatamiškiai / Užlieti laukai |
Robertas A.
|
2 |
PM1 |
|
2024-04-17
|
Rudagalvė antis (Aythya ferina)
|
Šilutės r.sav. / Sausgalviai / Užlieti laukai |
Robertas A.
|
7+ |
PM2 |
|
2024-04-17
|
Laukys (Fulica atra)
|
Šilutės r.sav. / Sausgalviai / Užlieti laukai |
Robertas A.
|
30+ |
PM2 |
|
2024-04-17
|
Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca)
|
Šilutės r.sav. / Sausgalviai |
Robertas A.
|
1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-17
|
Paprastasis čivylis (Linaria cannabina)
|
Šilutės r.sav. / Sausgalviai |
Robertas A.
|
2 |
L |
|
2024-04-17
|
Gaidukas (Calidris pugnax)
|
Šilutės r.sav. / Sausgalviai / Užlieti laukai |
Robertas A.
|
600+ |
PM2 |
|
2024-04-17
|
Kukutis (Upupa epops)
|
Šilutės r.sav. / Užliekniai / Laukai aplink |
Robertas A.
|
1+ |
G1, G2 |
|
2024-04-17
|
Urvinė antis (Tadorna tadorna)
|
Šilutės r.sav. / Rupkalviai / Užlieti laukai |
Robertas A.
|
7 |
PM2, G2 |
|
2024-04-17
|
Gaidukas (Calidris pugnax)
|
Šilutės r.sav. / Pagryniai / Užlieti laukai |
Robertas A.
|
200+ |
PM2 |
|
2024-04-17
|
Brastinis tilvikas (Tringa ochropus)
|
Šilutės r.sav. / Kintų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
3 |
PM2 |
|
2024-04-17
|
Gaidukas (Calidris pugnax)
|
Šilutės r.sav. / Kintų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
30+ |
PM2 |
|
2024-04-17
|
Ežerinė nendrinukė (Acrocephalus schoenobaenus)
|
Šilutės r.sav. / Kintų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-17
|
Urvinė antis (Tadorna tadorna)
|
Šilutės r.sav. / Kintų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
2 |
G2 |
|
2024-04-17
|
Jūršarkė (Haematopus ostralegus)
|
Šilutės r.sav. / Kuršių marios, Ventės ragas |
Robertas A.
|
2 |
G2 |
|
2024-04-17
|
Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros)
|
Šilutės r.sav. / Ventės ragas |
Robertas A.
|
1 |
G2 |
|
2024-04-17
|
Langinė kregždė (Delichon urbicum)
|
Šilutės r.sav. / Ventės ragas |
Robertas A.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-16
|
Plėšrioji žuvėdra (Hydroprogne caspia)
|
Šilutės r.sav. / Kuršių marios, Ventės ragas / Salelė |
Robertas A.
|
2 |
PM1 |
|
2024-04-16
|
Urvinė antis (Tadorna tadorna)
|
Šilutės r.sav. / Kuršių marios, Ventės ragas / Salelė |
Robertas A.
|
1+ |
G2 |
|
2024-04-16
|
Urvinė antis (Tadorna tadorna)
|
Šilutės r.sav. / Ventė / Lauko bala |
Robertas A.
|
2 |
G2 |
|
2024-04-16
|
Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides)
|
Šilutės r.sav. / Kniaupo įlanka |
Robertas A.
|
1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-16
|
Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica)
|
Šilutės r.sav. / Kniaupo įlanka |
Robertas A.
|
14+ |
PM1 |
|
2024-04-16
|
Dirvinis sėjikas (Pluvialis apricaria)
|
Šilutės r.sav. / Stankiškiai (Kintų sen.) / Laukai aplink |
Robertas A.
|
30+ |
PM2 |
|
2024-04-16
|
Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica)
|
Šilutės r.sav. / Kintų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
5+ |
PM1 |
|
2024-04-16
|
Mažasis kiras (Hydrocoloeus minutus)
|
Šilutės r.sav. / Kintų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
16+ |
PM1, PM2 |
|
2024-04-16
|
Paprastoji raudonuodegė (Phoenicurus phoenicurus)
|
Šilutės r.sav. / Kintai |
Robertas A.
|
1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-16
|
Urvinė antis (Tadorna tadorna)
|
Šilutės r.sav. / Kuršių marios, Kintai |
Robertas A.
|
2 |
G2 |
|
2024-04-16
|
Žalioji pečialinda (Phylloscopus sibilatrix)
|
Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Juodkrantė / pamarys šalia kormoranų kolonijos |
Jūratė Z.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-16
|
Gaidukas (Calidris pugnax)
|
Šilutės r.sav. / Sakūčiai / Užlieti laukai |
Robertas A.
|
400+ |
PM2 |
|
2024-04-16
|
Tikutis (Tringa glareola)
|
Šilutės r.sav. / Sakūčiai / Užlieti laukai |
Robertas A.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-16
|
Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia)
|
Šilutės r.sav. / Sakūčiai / Užlieti laukai |
Robertas A.
|
7+5+ |
SPM2 |
|
2024-04-16
|
Jūrinis kirlikas (Charadrius hiaticula)
|
Šilutės r.sav. / Sakūčiai / Užlieti laukai |
Robertas A.
|
2 |
PM2 |
|
2024-04-16
|
Paprastasis suopis (Buteo buteo)
|
Klaipėdos r.sav. / Raukai / Miškas |
Robertas A.
|
2 |
I2 |
|
2024-04-16
|
Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca)
|
Klaipėdos r.sav. / Raukai / Miškas |
Robertas A.
|
1+1+1+1+ |
G2 |
|
2024-04-16
|
Juodagalvė devynbalsė (Sylvia atricapilla)
|
Klaipėdos r.sav. / Raukai / Miškas |
Robertas A.
|
1+1 |
G2 |
|
2024-04-16
|
Baltabruvis nykštukas (Regulus ignicapilla)
|
Klaipėdos r.sav. / Raukai / Miškas |
Robertas A.
|
1+1+1 |
G2 |
|
2024-04-16
|
Mažasis margasis genys (Dryobates minor)
|
Klaipėdos r.sav. / Raukai / Miškas |
Robertas A.
|
1 |
G2 |
|
2024-04-16
|
Lygutė (Lullula arborea)
|
Klaipėdos r.sav. / Raukai / Miškas |
Robertas A.
|
1 |
G2 |
|
2024-04-16
|
Paprastasis erškėtžvirblis (Prunella modularis)
|
Klaipėdos r.sav. / Raukai / Miškas |
Robertas A.
|
1+1 |
G2 |
|
2024-04-16
|
Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina)
|
Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis |
Saulius K.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-16
|
Paprastasis erškėtžvirblis (Prunella modularis)
|
Klaipėdos r.sav. / Stančaičiai / Miškas |
Robertas A.
|
1+1+ |
G2 |
|
2024-04-16
|
Baltabruvis nykštukas (Regulus ignicapilla)
|
Klaipėdos r.sav. / Stančaičiai / Miškas |
Robertas A.
|
1+1+1+ |
G2 |
|
2024-04-16
|
Kranklys (Corvus corax)
|
Klaipėdos r.sav. / Stančaičiai / Miškas |
Robertas A.
|
2 |
J2 |
|
2024-04-16
|
Juodagalvė devynbalsė (Sylvia atricapilla)
|
Klaipėdos r.sav. / Stančaičiai / Miškas |
Robertas A.
|
1+1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-16
|
Ankstyvoji pečialinda (Phylloscopus trochilus)
|
Klaipėdos r.sav. / Stančaičiai / Miškas |
Robertas A.
|
1 |
G1 |
|
2024-04-16
|
Slanka (Scolopax rusticola)
|
Klaipėdos r.sav. / Stančaičiai / Miškas |
Robertas A.
|
1+1 |
G2 |
|
2024-04-16
|
Brastinis tilvikas (Tringa ochropus)
|
Klaipėdos r.sav. / Stančaičiai / Miškas |
Robertas A.
|
1+ |
G2 |
|
2024-04-16
|
Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica)
|
Šilutės r.sav. / Venckai |
Robertas A.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-16
|
Jūršarkė (Haematopus ostralegus)
|
Šilutės r.sav. / Kuršių marios, Ventės ragas / Salelė |
Robertas A.
|
2 |
G2 |
|
2024-04-15
|
Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica)
|
Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Juodkrantė / pamarys šalia kormoranų kolonijos |
Jūratė Z.
|
10+ |
PM1 |
|
2024-04-15
|
Žalioji pečialinda (Phylloscopus sibilatrix)
|
Kauno r.sav. / Nevėžio slėnis, Raudondvaris |
Saulius M.
|
1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-15
|
Paprastoji raudonuodegė (Phoenicurus phoenicurus)
|
Kauno r.sav. / Raudondvaris |
Saulius M.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-15
|
Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica)
|
Kauno r.sav. / Ringaudai |
Igoris S.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-15
|
Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca)
|
Kauno r.sav. / Ringaudai |
Igoris S.
|
1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-15
|
Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros)
|
Kauno r.sav. / Ringaudai |
Igoris S.
|
1 |
G1 |
|
2024-04-15
|
Paprastoji raudonuodegė (Phoenicurus phoenicurus)
|
Kauno r.sav. / Ringaudai |
Igoris S.
|
1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-15
|
Pilkoji varna (Corvus cornix)
|
Kauno m.sav. / Eiguliai |
Igoris S.
|
1 |
L |
|
2024-04-15
|
Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides)
|
Šilutės r.sav. / Šturmai / Nendrynas |
Robertas A.
|
1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-15
|
Mažasis apuokas (Asio otus)
|
Šilutės r.sav. / Sakūčiai / Laukai aplink |
Robertas A.
|
1 |
|
|
2024-04-15
|
Pilkoji pečialinda (Phylloscopus collybita)
|
Zarasų r.sav. / Raginė |
Olegas K.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-15
|
Baltasis gandras (Ciconia ciconia)
|
Klaipėdos r.sav. / Balsėnai |
Robertas A.
|
28+ |
L |
|
2024-04-15
|
Pilkoji gervė (Grus grus)
|
Klaipėdos r.sav. / Norgėlai / Laukai aplink |
Robertas A.
|
9 |
PM3 |
|
2024-04-15
|
Vidutinis margasis genys (Dendrocoptes medius)
|
Klaipėdos r.sav. / Norgėlai / Miškas |
Robertas A.
|
1+ |
G2 |
|
2024-04-15
|
Strazdas giesmininkas (Turdus philomelos)
|
Klaipėdos r.sav. / Norgėlai / Miškas |
Robertas A.
|
1+1+1+1+ |
G2 |
|
2024-04-15
|
Mažasis margasis genys (Dryobates minor)
|
Klaipėdos r.sav. / Norgėlai / Miškas |
Robertas A.
|
2 |
L |
|
2024-04-15
|
Rudasis peslys (Milvus milvus)
|
Jurbarko r.sav. / Smalininkai (miestas) / Laukai aplink |
Robertas A.
|
1+ |
G2 |
|
2024-04-15
|
Pilkoji gervė (Grus grus)
|
Jurbarko r.sav. / Antšvenčiai / Miškas |
Robertas A.
|
18+ |
PM3 |
|
2024-04-15
|
Juodagalvė devynbalsė (Sylvia atricapilla)
|
Jurbarko r.sav. / Baltupėnai / Krūmynai |
Robertas A.
|
1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-15
|
Upinė žuvėdra (Sterna hirundo)
|
Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis |
Saulius K.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-15
|
Kukutis (Upupa epops)
|
Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis |
Saulius K.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-15
|
Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca)
|
Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis |
Saulius K.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-15
|
Kranklys (Corvus corax)
|
Pagėgių sav. / Vėžininkai / Miškas |
Robertas A.
|
2 |
I2 |
|
2024-04-15
|
Juodagalvė devynbalsė (Sylvia atricapilla)
|
Pagėgių sav. / Pempynė / Krūmynai |
Robertas A.
|
1 |
PM1, G1 |